Aktualności

START NOWEGO SEMESTRU!

Nowy semestr już wystartował.

Wciąż można się dopisywać do grup w których są jeszcze wolne miejsca.

OFERUJEMY FANTASTYCZNE PROMOCJE:

- 649 zł- ZAJĘCIA 9:30-11:00

- 699 zł - ZAJĘCIA 15:45-17:15, w piątki i w soboty

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt:: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Poziom A1 (ELEM) – B2 (UPPER-INT)


Na poziomach A1 (Elementary) oraz A2 (Pre-intermediate) wymiennie uczą: raz polski lektor, raz nauczyciel native speaker.

Na poziomach B1 (Intermediate) i B2 (Upper-intermediate) nauczają wyłącznie profesjonalni, wykwalifikowani i doświadczeni native speakers.8 poziomy A1-B1.jpg

Zmaksymalizujesz swoje postępy dzięki naszemu interaktywnemu i ciekawemu uzupełnieniu lekcji jakim jest darmowy pakiet E-learningowy.

NA ZAJĘCIACH: 100% interesujących lekcji – prawdziwy angielski

Każda lekcja jest starannie zrównoważona: zawiera nowe słownictwo, słuchanie ze zrozumieniem, gramatykę oraz oczywiście mnóstwo, ale to mnóstwo mówienia opertego na życiowych sytuacjach.

Zajęcia są uzupełniane wieloma grami i aktywnościami, dzięki którym będziesz stale zainteresowany tematem.

W DOMU: DARMOWY PAKIET E-LEARNINGOWY

Po każdej lekcji, Twoje konto on-line będzie uzupełniane nowymi materiałami dostosowanymi do laptopów i urządzeń mobilnych. W związku z czym możesz się uczyć gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) regularnie otrzymasz pisemny feedback od swojego nauczyciela, w którym ocenia Twoje postępy, zwraca uwagę na błędy i daje wskazówki jak je wyeliminować.

Bądź ambitny! Wiemy jak ambitni są nasi Słuchacze, dlatego zapewniamy również dodatkowe ćwiczenia zaczerpnięte z oryginalnych źródeł (prasy, czasopism, internetu) by pomóc w nauce i ćwiczeniu prawdziwego angielskiego.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów semestralnych, bądź umówienia spotkania z lektorem skontaktuj się z nami:
e-mail info@3lions.pl tel. 12 429 14 57 oraz 791 034 343.