Aktualności

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w kursach wakacyjnych w naszej szkole!

OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE: TYLKO 500 ZŁ!

II tura 3-tygodniowych kursów wakacyjnych startuje 24 lipca 2017.

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: info@3lions.pl, 12 429 14 57, 791 034 343.

Kursy konwersacyjne


Nasze kursy konwersacyjne zawierają stymulujące, prowokujące oraz zabawne tematy, aby zmaksymalizować umiejętności komunikacyjne.

NA ZAJĘCIACH: 100% PRAWDZIWEGO ANGIELSKIEGO, WYŁĄCZNIE WYKWALIFIKOWANI NATIVE SPEAKERS!6.JPG

Wszystko czego się uczysz oparte jest na autentycznych materiałach, a zajęcia prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych i profesjonalnych native speakers.

Będziesz omawiać życiowe tematy, a słownictwo które poznasz będzie nowoczesne i opracowane na podstawie aktualnych gazet oraz magazynów.

Całą lekcję spędzisz mówiąc tylko i wyłącznie po angielsku!

W DOMU: DARMOWY PAKIET E-LEARNINGOWY!

Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie domowe dostosowane do Twojego laptopa, telefonu i tableta. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) regularnie otrzymasz pisemny feedback od swojego nauczyciela, w którym znajdziesz ocenę postępu oraz wskazówki jak jeszcze lepiej rozwinąć zdolności językowe.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów konwersacyjnych, bądź umówienia spotkania z lektorem skontaktuj się z nami:
e-mail info@3lions.pl tel. 12 429 14 57 oraz 791 034 343.