Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Kursy Egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE)


Planujesz studiować lub pracować za granicą? Potrzebujesz dokumentu poświadczającego jaki jest Twój poziom angielskiego?IMG_3869.JPG

Nasze KURSY EGZAMINACYJNE CAMBRIDGE (FCE, CAE i CPE) pomogą Ci zdobyć umiejętności i wiedzę, dzięki którym zoptymalizujesz wynik na egzaminie i zrealizujesz ambicje związane z pracą lub nauką.

Przed założeniem Three Lions, nasz Dyrektor był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS), więc na lekcjach będziemy dzielić się z Wami dokładnie tym, czego potrzebujecie aby osiągnąć sukces na egzaminie.

NA ZAJĘCIACH: Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers. Wszystkie zajęcia są starannie zrównoważone, zawierają: słownictwo, gramatykę oraz rozwój umiejetności sprawdzanych na egzaminie (WRITING, LISTENING, READING / USE OF ENGLISH, SPEAKING).

Zaopatrujemy Uczniów w autentyczne materiały egzaminacyjne i ćwiczenia językowe, które motywują i maksymalizują postępy.

W DOMU: Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie on-line do rozwiązania na komputerze, telefonie lub tablecie. Dzięki naszemu Systemowi Oceniania (on-line assessment) regularnie uzyskasz pisemny feedback od nauczyciela zawierający ocenę Twojego postępu i wskazówki jak polepszyć swoje umiejętności.

On-line znajdziesz również dodatkowe interaktywne materiały przygotowujące do części USE OF ENGLISH i WRITING oraz dla rozwoju słownictwa - ćwiczenia z phrasal verbs i idiomów.

gwarancja-zdawalnosci.png

Ponadto zapraszamy do brania udziału w organizowanych w naszej szkole bezpłatnych PRÓBNYCH EGZAMINACH CAMBRIDGE oraz cotygodniowych dodatkowych darmowych zajęciach skupiających się na rozwijaniu umiejętności egzaminacyjnych.

Jesteśmy partnerami programu British Council Exams Addvantage, dzięki czemu oferujemy naszym Studentom certyfikowane przez tą organizację materiały i niższe opłaty dla przystępujących do egzaminów Cambridge.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów egzaminacyjnych skontaktuj sie z nami: e-mail info@3lions.pl tel. 12 429 14 57 oraz 791 034 343.