Aktualności

START NOWEGO SEMESTRU!

Nowy semestr już wystartował.

Wciąż można się dopisywać do grup w których są jeszcze wolne miejsca.

OFERUJEMY FANTASTYCZNE PROMOCJE:

- 649 zł- ZAJĘCIA 9:30-11:00

- 699 zł - ZAJĘCIA 15:45-17:15, w piątki i w soboty

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt:: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

IELTS


Planujesz studiować lub pracować za granicą? Potrzebujesz dokumentu poświadczającego jaki jest Twój poziom angielskiego?IMG_1431_2.jpg

Egzamin IELTS (International English Language Testing System) jest uznawany przez pond 9 000 instytucji na całym świecie, w tym: uniwersytetów, agencji rządowych i edukacyjnych oraz organizacji zawodowych.

Nasze kursy pomogą Ci uzyskać oczekiwany wynik na egzaminie IELTS. Zdobędziesz niezbędne umiejętności i wiedzę aby zoptymalizować wynik oraz by zrealizować swoje ambicje związane z pracą lub nauką.

Przed założeniem Three Lions, nasz Dyrektor był egzaminatorem IELTS, więc na lekcjach będziemy dzielić się z Wami dokładnie tym, czego potrzebujecie aby osiągnąć sukces na egzaminie.

NA ZAJĘCIACH: Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers. Wszystkie zajęcia są starannie zrównoważone, zawierają: słownictwo, gramatykę oraz rozwój umiejetności sprawdzanych na egzaminie (WRITING, LISTENING, READING, SPEAKING).

Zaopatrujemy Uczniów w autentyczne materiały egzaminacyjne i ćwiczenia językowe, które motywują i maksymalizują postępy.

Dodatkowy nacisk będzie kładziony na Writing, Słuchacze regularnie otrzymają zadania pisemne aby ćwiczyć technikę, prezentację i zapewnić sobie sukces na egzaminie.

W DOMU: Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie on-line do rozwiązania na komputerze, telefonie lub tablecie. Dzięki naszemu Systemowi Oceniania (on-line assessment) regularnie uzyskasz pisemny feedback od nauczyciela zawierający ocenę Twojego postępu i wskazówki jak polepszyć swoje umiejętności.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj sie z nami: e-mail info@3lions.pl tel. 12 429 14 57 oraz 791 034 343.