Poznaj naszych nauczycieli

DARMOWE KONWERSACJE!

27 WRZEŚNIA 2017 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

Zapisy na rok szkolny 2017/2018

Przy zapisie do 29 września oferujemy WYJĄTKOWE PROMOCJE:

2 SEMESTRY - 350 ZŁ TANIEJ!

1 SEMESTR - 50 ZŁ TANIEJ!

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00, 15:45-17:15 ORAZ W PIĄTKI I SOBOTY - 649 zł za 1 semestr!

Zapraszamy do kontaktu!

steven_kolo.jpgSteven

Steve jest Dyrektorem naszej szkoły. Ukończył Leeds University z dyplomem magistra. Do Polski przyjechał w 1999 r. Pracował dla British Council, prowadząc szkolenia i seminaria dla nauczycieli języka angielskiego. Pełnił także obowiązki egzaminatora Cambridge (CAE, CPE, ELTS). Dziś poza pracą w szkole, Steven prowadzi sesje szkoleniowe dla nauczycieli w Wielkiej Brytanii (Glasgow, Manchester) oraz w Polsce (Katowice, Toruń). Jest dumnym tatą Huberta i Maksa.

Max
max kr.jpg

Max jest Kanadyjczykiem. Studiował Literaturę Angielską na Uniwersytecie McMaster w Ontario, a następnie ukończył studia podyplomowe z Edukacji na Uniwesytecie Brock. Przez 2 lata uczył angielskiego w Korei, do zespołu Three Lions dołączył ponad rok temu. Max w wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze. Kolekcjonuje muszelki i piasek z plaż, które odwiedził :)

tanner kr.jpgTanner

Tanner pochodzi z małego miasta Mystic w Connecticut, położonego pomiędzy Bostonem, a Nowym Jorkiem. W 2011 przyjechał do Krakowa aby ukończyć studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 2014 zrobił kurs CELTA w Krakowie. Przez rok studiował w Bernie w Czechach. Jest fanem czeskiej literatury i piwa. Uwielbia grać na różnych instrumentach muzycznych m.in. gitarze, banjo i akordeonie.

hannah kr.jpg

Hannah

Hannah studiowała Literaturę Angielską na Uniwersytecie w Edynburgu, w Szkocji. Tam dzieliła swój czas między pracą w księgarni, czytaniem poezji (Louis MacNeice) i zakochiwaniem się w Szkocie:) Obecnie cieszy się pracą nauczycielkii mieszkaniem w Krakowie. W wolnym czasie chętnie czyta, gra na skrzypcach i pije kawę. Ponadto Hannah mówi po szwedzku i stepuje!

Ianian kr.jpg

Ian pochodzi z małej miejscowości Jump położonej w północnej części Anglii. Ukończył z wyróżnieniem filologię angielską na Uniwersytecie Boltońskim. Zanim przeprowadził się do Krakowa ukończył kurs CELTA w Manchester i uczył dzieci w Wielkiej Brytanii. Ian uwielbia Kraków i jego mieszkańców, oraz uczenie się jezyka polskiego.

Stephenstephen kr.jpg

Stephen urodził się i dorastał w Londynie. Po ukończeniu szkoły w Cambridgeshire przeprowadzil się do połudnoiwej części Anglii. Wykonywał różnego rodzaju prace od managera baru, strażaka do specjalisty od zarządzania zasobami ludzkimi. Stephen uwielbia samochody, muzykę, relaks na świeżym powietrzu i spędzanie czasu z rodziną (w szczególności ze swoim synem Jakubem).

przemyslaw_kolo.jpgPrzemysław

Przemysław posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i jest odpowiedzialny za nasze kursy maturalne oraz prowadzenie zajęć na poziomach A1 i A2. Po ukończeniu studiów uczył w krakowskich szkołach publicznych. Następnie przeniósł się do Londynu, gdzie pracował w zawodzie z młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Do Krakowa powrócił w 2008 roku, wtedy też dołączył do naszego teamu :)

Johnjohn.jpg

John wychował się w małym miasteczku na południe od Edynburga. Studiował Literaturę Angielską na Uniwersytecie w Edynburgu, a kilka lat po ukończeniu studiów postanowił szkolić innych z języka angielskiego. Od 2014 roku mieszka w Krakowie. Wolny czas spędza na czytaniu książek, spacerowaniu, oglądaniu piłki nożnej. Ciekawostka - John próbuje uczyć się szwedzkiego! :)

Tom

tom kr.jpgInteresuje się sportem (kibicuje Arsenalowi), muzyką (hip-hop lat 90-tych), współczesną geopolityką i wszystkim co się dzieje na świecie. Studiował na Uniwersytecie Leceister, później wziął udział w wymianie studenckiej Erasmus i dokończył studia w Holandii. Wielkim osiągnięciem Toma jest 3000 kilometrowa wycieczka przez Wietnam. W wolnym czasie Tom lubi czytać, jeździć na rowerze i ćwiczyć na siłowni.

Sean
sean_kolko.jpg

Sean pochodzi z wojskowej rodziny - jego tata był pilotem Sił Lotniczych Wielkiej Brytanii - w związku z tym Sean mieszkał m.in. w Niemczech, Hong Kongu, na Gibraltarze oraz na Cyprze:) Po ukończeniu studiów zdał egzamin CELTA i przeprowadził się do Chin, gdzie rozpoczął nauczanie języka angielskiego. Sean uwielbia podróżować, ale czuje że właśnie w Krakowie znalazł swoje miejsce…