Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

O nas


W Three Lions English For Life, uczymy wyłącznie języka angielskiego, a nasi nauczyciele to profesjonalni i wykwalifikowani native speakers, którzy z przyjemnością zeszczepią w Was entuzjazm do nauki!o nas.jpg

W zlokalizowanej w samym sercu krakowskiego Starego Miasta szkole, oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach, które dodatkowo uzupełniamy darmowym pakietem E-learningowym, aby jeszcze lepiej zapamiętać i utrwalić materiał przedstawiony podczas lekcji!

Nasi studenci chętne korzystają z bogatego programu społeczno – rozrywkowego, który daje możliwość miłego spędzenia czasu i spotkania z innymi uczniami oraz nauczycielami poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions był odpowiedzialny za tworzenie i administrowanie programów kształcenia nauczycieli w British Council w Krakowie.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Was “BEYOND THE BOOK” dzięki kursom i lekcjom opartym całkowicie na naszych nowoczesnych i autentycznych materiałach zaczerpniętych z aktualnych magazynów, filmów i materiałów prasowych.

Jesteśmy partnerami programu British Council Exams Addvantage, dzięki czemu oferujemy naszym Studentom certyfikowane przez tą organizację materiały i niższe opłaty dla przystępujących do egzaminów Cambridge.