DARMOWE KONWERSACJE!

27 WRZEŚNIA 2017 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

Zapisy na rok szkolny 2017/2018

Przy zapisie do 29 września oferujemy WYJĄTKOWE PROMOCJE:

2 SEMESTRY - 350 ZŁ TANIEJ!

1 SEMESTR - 50 ZŁ TANIEJ!

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00, 15:45-17:15 ORAZ W PIĄTKI I SOBOTY - 649 zł za 1 semestr!

Zapraszamy do kontaktu!

O nas

W Three Lions English For Life, uczymy wyłącznie języka angielskiego, a nasi nauczyciele to profesjonalni i wykwalifikowani native speakers, którzy z przyjemnością zeszczepią w Was entuzjazm do nauki!o nas.jpg

W zlokalizowanej w samym sercu krakowskiego Starego Miasta szkole, oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach, które dodatkowo uzupełniamy darmowym pakietem E-learningowym, aby jeszcze lepiej zapamiętać i utrwalić materiał przedstawiony podczas lekcji!

Nasi studenci chętne korzystają z bogatego programu społeczno – rozrywkowego, który daje możliwość miłego spędzenia czasu i spotkania z innymi uczniami oraz nauczycielami poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions był odpowiedzialny za tworzenie i administrowanie programów kształcenia nauczycieli w British Council w Krakowie.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Was “BEYOND THE BOOK” dzięki kursom i lekcjom opartym całkowicie na naszych nowoczesnych i autentycznych materiałach zaczerpniętych z aktualnych magazynów, filmów i materiałów prasowych.

Jesteśmy partnerami programu British Council Exams Addvantage, dzięki czemu oferujemy naszym Studentom certyfikowane przez tą organizację materiały i niższe opłaty dla przystępujących do egzaminów Cambridge.