INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w kursach wakacyjnych w naszej szkole!

OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE: TYLKO 500 ZŁ!

II tura 3-tygodniowych kursów wakacyjnych startuje 24 lipca 2017.

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: info@3lions.pl, 12 429 14 57, 791 034 343.

O nas

W Three Lions English For Life, uczymy wyłącznie języka angielskiego, a nasi nauczyciele to profesjonalni i wykwalifikowani native speakers, którzy z przyjemnością zeszczepią w Was entuzjazm do nauki!o nas.jpg

W zlokalizowanej w samym sercu krakowskiego Starego Miasta szkole, oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach, które dodatkowo uzupełniamy darmowym pakietem E-learningowym, aby jeszcze lepiej zapamiętać i utrwalić materiał przedstawiony podczas lekcji!

Nasi studenci chętne korzystają z bogatego programu społeczno – rozrywkowego, który daje możliwość miłego spędzenia czasu i spotkania z innymi uczniami oraz nauczycielami poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions był odpowiedzialny za tworzenie i administrowanie programów kształcenia nauczycieli w British Council w Krakowie.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Was “BEYOND THE BOOK” dzięki kursom i lekcjom opartym całkowicie na naszych nowoczesnych i autentycznych materiałach zaczerpniętych z aktualnych magazynów, filmów i materiałów prasowych.

Jesteśmy partnerami programu British Council Exams Addvantage, dzięki czemu oferujemy naszym Studentom certyfikowane przez tą organizację materiały i niższe opłaty dla przystępujących do egzaminów Cambridge.