DARMOWE KONWERSACJE!

27 WRZEŚNIA 2017 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

Zapisy na rok szkolny 2017/2018

Przy zapisie do 29 września oferujemy WYJĄTKOWE PROMOCJE:

2 SEMESTRY - 350 ZŁ TANIEJ!

1 SEMESTR - 50 ZŁ TANIEJ!

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00, 15:45-17:15 ORAZ W PIĄTKI I SOBOTY - 649 zł za 1 semestr!

Zapraszamy do kontaktu!

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nasi Słuchacze czerpali z nauki angielskiego jak najwięcej przyjemności, 2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpga uczestniczenie w kursach sprawiało im radość, dlatego regularnie organizujemy wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i nauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości oraz do lepszego poznania Waszych nauczycieli!

Ostatnie wydarzenia to między innymi Impreza Kończąca Semestr oraz Quiz Night z darmowymi drinkami, przekąskami i nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Spędzaj miło czas z przyjaciółmi i nauczycielami, a jedocześnie rozwijaj swoje umiętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą Galerię lub śledź nas na Instagramie, aby sprawdzić jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!