START NOWEGO SEMESTRU!

Nowy semestr już wystartował.

Wciąż można się dopisywać do grup w których są jeszcze wolne miejsca.

OFERUJEMY FANTASTYCZNE PROMOCJE:

- 699 zł- ZAJĘCIA 9:30-11:00 i 15:45-17:15

- 1399 zł - 2 semestry

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt:: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nasi Słuchacze czerpali z nauki angielskiego jak najwięcej przyjemności, 2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpga uczestniczenie w kursach sprawiało im radość, dlatego regularnie organizujemy wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i nauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości oraz do lepszego poznania Waszych nauczycieli!

Ostatnie wydarzenia to między innymi Impreza Kończąca Semestr oraz Quiz Night z darmowymi drinkami, przekąskami i nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Spędzaj miło czas z przyjaciółmi i nauczycielami, a jedocześnie rozwijaj swoje umiętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą Galerię lub śledź nas na Instagramie, aby sprawdzić jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!