INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w kursach wakacyjnych w naszej szkole!

OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE: TYLKO 500 ZŁ!

II tura 3-tygodniowych kursów wakacyjnych startuje 24 lipca 2017.

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: info@3lions.pl, 12 429 14 57, 791 034 343.

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nasi Słuchacze czerpali z nauki angielskiego jak najwięcej przyjemności, 2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpga uczestniczenie w kursach sprawiało im radość, dlatego regularnie organizujemy wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i nauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości oraz do lepszego poznania Waszych nauczycieli!

Ostatnie wydarzenia to między innymi Impreza Kończąca Semestr oraz Quiz Night z darmowymi drinkami, przekąskami i nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Spędzaj miło czas z przyjaciółmi i nauczycielami, a jedocześnie rozwijaj swoje umiętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą Galerię lub śledź nas na Instagramie, aby sprawdzić jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!