DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nasi Słuchacze czerpali z nauki angielskiego jak najwięcej przyjemności, 2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpga uczestniczenie w kursach sprawiało im radość, dlatego regularnie organizujemy wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i nauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości oraz do lepszego poznania Waszych nauczycieli!

Ostatnie wydarzenia to między innymi Impreza Kończąca Semestr oraz Quiz Night z darmowymi drinkami, przekąskami i nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Spędzaj miło czas z przyjaciółmi i nauczycielami, a jedocześnie rozwijaj swoje umiętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą Galerię lub śledź nas na Instagramie, aby sprawdzić jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!