Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Regularne powtórki


Aby usprawnić zapamiętywanie materiału z lekcji, zapewniamy naszym Studentom częste powtórki. 6 regularne powtórki.jpg

TEST DIAGNOSTYCZNY: otrzymywany jako pierwsze zadanie domowe. Jego celem jest określenie mocnych i słabych stron Ucznia, tak aby nauczyciel wiedział na jakie aspekty językowe zwrócić szczególną uwagę podczas kursu.

ZADANIE DOMOWE PO KAŻDEJ LEKCJI: nasza platforma E-learningowa zapewnia zadania do ćwiczenia konkretnych zagadnień przestawionych podczas lekcji. Zadania aktualizowane są po każdych zajęciach.

ZADANIA ‘EXTRA’: przeszukaliśmy świat języka angielskiego, tak aby przedstawić najbardziej stymulujące, prowokujące oraz zabawne artykuły, które przystosowaliśmy do nauki języka. Dlatego, od poziomu Elementary do Proficiency, będziesz pracował z autentycznym, nowoczesnym angielskim.

NEXT LESSON REVIEW: każda lekcja rozpoczyna się szybką powtórką materiału z poprzednich zajęć.

REGULARNE E-TESTY: dostarczamy testy powtórkowe (minimum cztery na semestr), aby wzmocnić umiejętności zdobyte podczas kursu oraz aby zilustrować progres w nauce.

TEST SEMESTRALNY: przedstawia ostateczny pomiar postępów w nauce.

Poprzez zapewnianie naszym Studentom tylu okoliczności do powtórki, zachęcamy ich do uczenia się i poszerzania znajomości języka angielskiego.