Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

27 WRZEŚNIA 2017 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

Zapisy na rok szkolny 2017/2018

Przy zapisie do 29 września oferujemy WYJĄTKOWE PROMOCJE:

2 SEMESTRY - 350 ZŁ TANIEJ!

1 SEMESTR - 50 ZŁ TANIEJ!

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00, 15:45-17:15 ORAZ W PIĄTKI I SOBOTY - 649 zł za 1 semestr!

Zapraszamy do kontaktu!

Regularne powtórki


Aby usprawnić zapamiętywanie materiału z lekcji, zapewniamy naszym Studentom częste powtórki. 6 regularne powtórki.jpg

TEST DIAGNOSTYCZNY: otrzymywany jako pierwsze zadanie domowe. Jego celem jest określenie mocnych i słabych stron Ucznia, tak aby nauczyciel wiedział na jakie aspekty językowe zwrócić szczególną uwagę podczas kursu.

ZADANIE DOMOWE PO KAŻDEJ LEKCJI: nasza platforma E-learningowa zapewnia zadania do ćwiczenia konkretnych zagadnień przestawionych podczas lekcji. Zadania aktualizowane są po każdych zajęciach.

ZADANIA ‘EXTRA’: przeszukaliśmy świat języka angielskiego, tak aby przedstawić najbardziej stymulujące, prowokujące oraz zabawne artykuły, które przystosowaliśmy do nauki języka. Dlatego, od poziomu Elementary do Proficiency, będziesz pracował z autentycznym, nowoczesnym angielskim.

NEXT LESSON REVIEW: każda lekcja rozpoczyna się szybką powtórką materiału z poprzednich zajęć.

REGULARNE E-TESTY: dostarczamy testy powtórkowe (minimum cztery na semestr), aby wzmocnić umiejętności zdobyte podczas kursu oraz aby zilustrować progres w nauce.

TEST SEMESTRALNY: przedstawia ostateczny pomiar postępów w nauce.

Poprzez zapewnianie naszym Studentom tylu okoliczności do powtórki, zachęcamy ich do uczenia się i poszerzania znajomości języka angielskiego.