Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Niezależny uczeń


Wierzymy w ‘Niezależnego Ucznia’!

Zachęcamy do wypróbowania angielskiego od wielu stron: filmy, książki, gazety oraz magazyny. Nasza darmowa biblioteka DVD zawiera ponad 300 brytyjskich oraz amerykańskich filmów – wszystkie wyłącznie po angielsku. Ponadto, w naszej kolekcji książek znajdziecie mnóstwo bestsellerów, książek dla różnych poziomów zaawansowania oraz podręczników do gramatyki. 4 Niezależny uczeń.jpg

Chcemy żebyś był ciekawski i odważny, zdecydowany oraz zadowolony z doświadczeń z angielskim. Zachęcamy do zadawania pytań – są dobrym znakiem nauki i eksperymentowania.

Bądź ambitny! Za sprawą naszego pakietu E-learningowego Student może kontynuować naukę kiedykolwiek i gdziekolwiek chce – na laptopie, telefonie lub tablecie. Oferujemy zadania domowe po każdej lekcji, powtórki oraz testy, a wszystko to dostępne on-line.

Dzięki naszemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment), nasi Studenci widzą postęp, który zrobili oraz regularnie otrzymują feedback od swoich nauczycieli.

W Three Lions każdy Uczeń traktowany jest indywidualnie!