Aktualności

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w kursach wakacyjnych w naszej szkole!

OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE: TYLKO 500 ZŁ!

II tura 3-tygodniowych kursów wakacyjnych startuje 24 lipca 2017.

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: info@3lions.pl, 12 429 14 57, 791 034 343.

Niezależny uczeń


Wierzymy w ‘Niezależnego Ucznia’!

Zachęcamy do wypróbowania angielskiego od wielu stron: filmy, książki, gazety oraz magazyny. Nasza darmowa biblioteka DVD zawiera ponad 300 brytyjskich oraz amerykańskich filmów – wszystkie wyłącznie po angielsku. Ponadto, w naszej kolekcji książek znajdziecie mnóstwo bestsellerów, książek dla różnych poziomów zaawansowania oraz podręczników do gramatyki. 4 Niezależny uczeń.jpg

Chcemy żebyś był ciekawski i odważny, zdecydowany oraz zadowolony z doświadczeń z angielskim. Zachęcamy do zadawania pytań – są dobrym znakiem nauki i eksperymentowania.

Bądź ambitny! Za sprawą naszego pakietu E-learningowego Student może kontynuować naukę kiedykolwiek i gdziekolwiek chce – na laptopie, telefonie lub tablecie. Oferujemy zadania domowe po każdej lekcji, powtórki oraz testy, a wszystko to dostępne on-line.

Dzięki naszemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment), nasi Studenci widzą postęp, który zrobili oraz regularnie otrzymują feedback od swoich nauczycieli.

W Three Lions każdy Uczeń traktowany jest indywidualnie!