Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Mierzenie postępów


TESTOWANIE DIAGNOSTYCZNE

Wypełnione po pierwszej lekcji testy diagnostyczne są wnikliwie analizowane, co pozwala celnie rozpoznać mocniejsze i słabsze strony Słuchaczy.

WIDOCZNE POSTĘPY 7 mierzenie postępów.jpg

Nasi Studenci pragną poszerzać swoją wiedzę językową tak szybko, jak to możliwe. Ponadto chcieliby uwidocznić swoje postępy. Aby sprostać ich oczekiwaniom uruchomiliśmy on-line continuous assessment (system oceniania i monitoringu on-line).

Każdy Uczeń posiada indywidualne konto, na którym zamieszczona jest tabela wraz z opiniami nauczyciela na poniższe tematy:

  • Wypowiedzi w czasie zajęć - podstawą oceny są: wymowa, aktywne słownictwo, płynność i zdolność komunikacji.
  • Wyniki z: listeningów, writingów, testów
  • Obecności (%)
  • Wypełnienie zadań domowych (%)

KONSULTACJE

Przynajmniej raz w semestrze odbywają się tutorials – indywidualne konsultacje z nauczycielem. Czas spędzony na wymianie poglądów, analizie dotychczasowych osiągnięć oraz wzajemnej ocenie musi być czasem procentującym w przyszłości. Gwarantujemy, że nie tylko potrafimy mówić jak nikt inny, ale umiemy też słuchać i wyciągać właściwe dla dobra naszych Studentów wnioski.

ZAŚWIADCZENIA

Na zakończenie kursu Studenci otrzymują certyfikat zawierający oceny z poszczególnych części językowych (A – D), procent obecności, wynik testu końcowego (%). Opis nauczyciela (opinie i rady) oraz rekomendację do następnego poziomu.