Aktualności

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w kursach wakacyjnych w naszej szkole!

OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE: TYLKO 500 ZŁ!

II tura 3-tygodniowych kursów wakacyjnych startuje 24 lipca 2017.

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: info@3lions.pl, 12 429 14 57, 791 034 343.

Jak wygląda lekcjaUżywamy 'Metody Komunikatywnej', zachęcając Studentów, do jak najczęstszego korzystania z języka mówionego w czasie zajęć. Praca na lekcjach jest głównie ukierunkowana na umiejętności w mówieniu, słuchaniu i zastosowaniu słownictwa. 3 jak wygląda lekcja.jpg

Nasze zajęcia są inspirujące i zabawne, a cała uwaga skupiona jest wokół Ucznia, gdyż wierzymy, iż ciekawość oraz zaangażowanie są kluczem do nauki języka angielskiego.

Każda lekcja jest starannie przygotowana, w oparciu o ciekawe, współczesne tematy, takie jak: technologia, podróże, moda czy media. Pomagają one poszerzyć zasób słownictwa, ułatwić wysławianie się, polepszyć umiejętność słuchania oraz praktyczne użycie gramatyki.

Zajęcia są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych oraz zmotywowanych nauczycieli native speakers (z pomocą polskiego lektora na poziomach A1 i A2). Nasi nauczyciele ułatwiają Studentom praktykowanie oraz odkrywanie języka, uważnie monitorują popełnione przez nich błędy, oceniają postępy i dostarczają pomysłów w jaki sposób najskuteczniej posługiwać się językiem angielskim poprzez system oceniania on-line (continuous assessment) oraz poprzez indywidualne konsultacje.

Co więcej, Uczniowie mają dostęp do bezpłatnego pakietu E-learningowego, który składa się między innymi z:

  • Zadań domowych zamieszczanych po każdej lekcji
  • Materiałów gramatycznych
  • Testów powtórkowych
  • Wypracowań
  • Systemu komunikacji: Uczeń - Nauczyciel