Aktualności

DARMOWE KONWERSACJE!

28 LUTEGO 2018 (ŚRODA) 17:30 - 18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

649 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00,

649 zł - specjalna promocja na zajęcia w godzinach 15:45-17.15 oraz w piątki i soboty!

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 12 429 14 57, 791 034 343, info@3lions.pl.

Co robimy żeby nasze lekcje były ciekawe?


W Three Lions English For Life dokładamy wszelkich starań aby nasi Studenci byli zmotywowani i dobrze bawili się podczas zajęć. Dążymy do 4.JPGtego by całkowicie zmaksymalizowali swoje postępy.

Nasi native speakerzy w czasie zajęć korzystają z wielu aktywności oraz gier, a każda lekcja uzupełniana jest autentycznymi materiałami zaczerpniętymi z anglojęzycznych źródeł, takich jak gazety czy internet.

Lekcje wypełnione są prowokującymi tematami, które zainspirują Cię do wzięcia udziału w żywych dyskusjach.

Po zajęciach, dzięki bezpłatnej platformie E-learningowej można kontynuować naukę on-line. Wszystkie materiały przystosowane są do laptopów, smartfonów, tabletów – także możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) regularnie otrzymasz pisemny feedback od nauczyciela oceniający postępy w nauce oraz zawierający wskazówki pomocne w zwiększeniu efektywności nauki.

Ponadto w cenie kursu oferujemy cotygodniowe dodatkowe darmowe zajęcia: warsztaty gramatyczne, konwersacje i przygotowanie do egzaminów (FCE, CAE, CPE).

Ucząc się w szkole Three Lions zawsze będziesz zaangażowany i zmotywowany!