Aktualności

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w kursach wakacyjnych w naszej szkole!

OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE: TYLKO 500 ZŁ!

II tura 3-tygodniowych kursów wakacyjnych startuje 24 lipca 2017.

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: info@3lions.pl, 12 429 14 57, 791 034 343.

Co robimy żeby nasze lekcje były ciekawe?


W Three Lions English For Life dokładamy wszelkich starań aby nasi Studenci byli zmotywowani i dobrze bawili się podczas zajęć. Dążymy do 4.JPGtego by całkowicie zmaksymalizowali swoje postępy.

Nasi native speakerzy w czasie zajęć korzystają z wielu aktywności oraz gier, a każda lekcja uzupełniana jest autentycznymi materiałami zaczerpniętymi z anglojęzycznych źródeł, takich jak gazety czy internet.

Lekcje wypełnione są prowokującymi tematami, które zainspirują Cię do wzięcia udziału w żywych dyskusjach.

Po zajęciach, dzięki bezpłatnej platformie E-learningowej można kontynuować naukę on-line. Wszystkie materiały przystosowane są do laptopów, smartfonów, tabletów – także możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) regularnie otrzymasz pisemny feedback od nauczyciela oceniający postępy w nauce oraz zawierający wskazówki pomocne w zwiększeniu efektywności nauki.

Ponadto w cenie kursu oferujemy cotygodniowe dodatkowe darmowe zajęcia: warsztaty gramatyczne, konwersacje i przygotowanie do egzaminów (FCE, CAE, CPE).

Ucząc się w szkole Three Lions zawsze będziesz zaangażowany i zmotywowany!